Navigace

Reference

   

 

 

Tomáš Kauška

hlavním důvodem ke koupi vozu tohoto druhu bylo narození potomka a potřeba převážet více věcí, hlavně kočárek. Po zvážení a pročtení recenzí na internetu padla volba na Citroen Berlingo. Pak už stačilo navštívit autosalon Citroen. Vaše společnost je nejblíže k našemu bydlišti. Navštívil jsem i konkurenční společnost v Jablonci, kde také udělali solidní nabídku (sice o něco levnější na objednání vozu z výroby) ale jednání a prostředí mě zaujalo více u Vás a také dostupnost požadovaného modelu.

Chtěl bych Vám poděkovat za vstřícné jednání při prodeji vozu a vyřešení přeprodeje vozu Fabia.

Kabelák Pavel 

pro nákup nového vozu v Autokpplus jsme se rozhodli na základě dlouhodobé skvěle zkušenosti, máme již 4 vůz značky Suzuki a jsme naprosto spokojeni, musím vyzdvihnout jízdní vlastnosti nové Vitary, které jsou mnohem lepší než u SX4, navíc krásný design a barevná provedení - není co řešit!!!

 

 


 

 

Čermák František

Díky, s autem jsem spokojen. Krásně se řídí a poslouchá jak hodiny. Doufám že to vydrží.
Zdravím.

Buršík Jan

Po roce mého ježdění s touto vitarou musím říci že se toto auto opravdu povedlo.

Pohodlná jízda na silnici a v terénu zvládne víc než jsem čekal. V kombinaci terén-silnice je

spotřeba 5.8, což je prostě paráda.  

S pozdravem Jan Buršík

 

Jirsáková Jana

        Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu, za velice příjemně strávené odpoledne, které bylo

   pečlivě připraveno a mile mě překvapila, velká účast dalších majitelů SUZUKI.

   Také děkuji za zaslaná fota a již se těším na další setkání.

 

                                                  Přeji Vám, mnoho dalších pracovních úspěchů a jsem s pozdravem

 

 

      tímto dopisem, bych chtěla poděkovat za vysoce profesionální přístup, Vašeho pracovníka, pana Michala Tomáše,

      který se mi věnoval, při koupi mého auta SUZUKI Swift, byl velice ochotný, vše mi důkladně vysvětlil a jeho příjem-

      né vystupování je na 1*.

      Máte opravdového odborníka ve Vašich řadách a na svém místě, je zkrátka perfektní a není co dodat!!

      Přála bych Vaší společnosti, co nejvíce takových pracovníků. 

Se srdečným pozdravem, Vaše spokojená zákaznice,

 

                                                        Jirsáková Jana  z Liberece 

.

 

 

 

Navrátilovi

Chtěli by jsme poděkovat prodejci vozů panu Davidu Hallovi za jeho individuální přístup k nákupu nového vozu SUZUKI SX4.U pana Halla jsme již kupovali druhé vozidlo v rozmezí tří let.Dokázal nám vždy poradit.Mohli jsme se na něho obrátit,i když měl po pracovní době a pokaždé se nám snažil vyjít vztříc.U pana Halla ocenujeme jeho ochotu vše vysvětlit a poradit.Tímto mu chceme popřát hodně spokojených zákazníků.Pavel a Zdenka Navrátilovi

 

Miroslav Stejskal

Chtěl bych vyjádřit pochvalu Vašemu prodejci SUZUKI panu Davidu Hallovi. Maximálně vstřícný a profesionální přístup, schopnost empatie k zákazníkovi, znalost prodávaného vozidla a perfektně připravené doklady pro prodej, pojištění apod. Před vlastním prodejem mi vozidlo přivezl ukázat, takřka až v podvečer, do Prahy. Já již byl rozhodnut pro Škodu OCTAVII, ale nové rozhodnutí padlo až po špičkovém výkonu Vašeho prodejce. Myslel jsem, že už takoví lidé nejsou, ale oni jsou. Ještě jednou děkuji, jsem mile překvapen. Miroslav Stejskal, Výprachtice.

 

Edita Rösslerová

V prosinci 2013 jsme zakoupili vůz Suzuki S-Cross SX4 v AUTO KP PLUS. S vozem jsme maximálně spokojeni. Splnil naše představy a možná dokonce i předčil. Prodejem nás provázel p.Michal Tomáš, jemuž chci tímto poděkovat za jeho čas a péči, které nám věnoval. Jemu i firmě přeji mnoho dalších úspěchů.

 

Mgr. Aleš Strýček

Dobrý den pane Halle,
prvotní cesta do vašeho autosalonu byla spíše náhodná, dal jsem vám přednost před salonem v Jablonci a současně jsem si říkal, že pokud auto koupím a budu servisovat, je to pro mne praktičtější, protože pracuji v Liberci a očekávám odvoz do kanceláře v den servisu atd. Při naší návštěvě jsem nabyl velmi dobrý dojem z vámi poskytovaných služe b a ochoty se nám věnovat, byla sobota a vy jste se nám věnoval asi hodinu ještě po zavírací době. Současně mne přesvědčilo auto a společná cesta na Obří sud byla působivá. Takže proto jsme se na místě rozhodli pro koupi vozu u vás. Věřím i v budoucí dobrou servisní péči ze strany vaší firmy

 

Alena Malá

Zdravím z Jeseníku a moc děkuji za zaslání technického průkazu. V pátek jsem si vyzvedla SPZ a o víkendu jsme všichni -celá rodina- nový vůz testovali. Dopadlo to výborně, jsme velice spokojeni a těšíme se na další kilometry bez závad!

Chci Vám také poděkovat za Váš profesionální přístup při předávání a koupi vozu, za Vaši ochotu a vstřícné jednání. Byli jsme velmi mile překvapeni, protože s takovým přístupem se běžně nesetkáváme.

Ještě jednou děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků!

Alena Malá

alena mala

 

Miloslav Bičák

Na Vaši otázku o hlavním důvodu koupě SX4 u Vás je několik odpovědí:
1) mít nové spolehlivé auto
2) typ auta s vyšší světlou výškou a vyšším posazem
3) při rozhodování mezi škodou YETI, fiatem Sedici a SX4 poměr cena-užitná hodnota
4) při návštěvě autosalonu Váš osobní přístup k zákazníkovi Je to soubor důvodů a znich nelze vybrat hlavní či vedleší.

 

Alena Andrlová

Hlavním důvodem zakoupemí vozu u Auto KP plus byla špatná zkušenost s prodejci z Prahy, kde jsem poptávala auto jako první. Hned při první cenové nabídce došlo k nedorozumění. Dále určitě praktičtější je auto kupovat v LBC, v nejbližší prodejně a dalším důvodem bylo určitě Vaše velmi milé a vstřícné jednání.

 

Miloš Flek

Moje rozhodnuti jsou celkem intuitivni a tento model me nejspis zaujal ale podekovat musim ja Vam za profesionalni pristup a hlavne vstricne jednani a chovani ke me jako k zakazniku. I kdyz nas obchod na dalku nebyl uplne standartni Vase chovani a jednani rozhodlo o tom ze jsem vuz zakoupil prave od Vas.Bez nejmensiho problemu jste od zacatku az do konce resil veskere nase domluvy a moje pozadavky.

 

 

Ing. Daniela Zoufalá

Dobré ráno, krásný den i celý týden!S autem jsme se již zcela zkamarádily, jezdí fajn, chtěla jsem Vám moc poděkovat za velice milé a vstřícné jednání, byl jste vždy moc fajn a jestli má Auto KP plus jen takové prodejce - pak nakupuji auta už jen u Vás v Liberci! A to je od rodilé Pražandy co říct. Moc zdravím

 

Ing. Jiří Šmíd

Vážený pane Hall,

děkuji Vám za Vaši zprávu a dovolte mi, abych Vám rovněž poděkoval za dosavadní servis, který jste pro nás v rámci nákupu automobilu prováděl.
Jsme spokojeni jak s průběhem, tak i s formou poskytovaných služeb.

Věřím, že se k Vám budeme rádi vracet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bohuslav a Lada Janouškovi

Je 26.3.2012 a přivezli jsme si naší novou SX4. Velice musíme poděkovat za vstřícný a plně profesionální přístup pana Michala Tomáše. Jeho chování v době prvního setkání bylo velice příjemné a hlavně nevtíravé, i když nemohl vědět jestli koupíme nebo ne. Zkušební jízdě věnoval maximum a to i přes naše trochu nadstandartní nároky. Auto bylo perfektně připraveno v daný čas a i nadále nám věnoval spoustu času na předání vozu. Takže ještě jednou děkujeme a pokud se někdo rozhoduje kam pro Suzuku, tak můžeme jen doporučit.

Po dvou letech od koupi SX4 jsme se rozhodli posílit vozový park ještě o swiftíka. A opět pan Michal Tomáš nezklamal a potvrdil svůj profesionální přístup k dané věci. Jsme spokojeni s jeho službami a samozřejmě i se Swiftem. Nezbývá než opět poděkovat a možná někdy příště.

 janouškovi

 


Bernat Miroslav

Pane Hall,
ještě jednou bych Vám rád poděkoval za nevšední přístup, se kterým jsem se setkal nejen při pořízení nového vozu Suzuki SX4 ve vaší prodejně, ale i při další komunikaci během roku, kdy vozidlo užívám.
Velice rychle jsem si na vůz zvykl, jsem maximálně spokojen, za rok jsem najel 30 000 kilometrů bez problémů. Rovněž děkuji pracovníkům libereckého servisu, dojíždím z Prahy a servis mi vychází vstříc nabídkou sobotních termínů. Ať se Vám daří, M. Bernat, Praha

  Holoušová Helena

Již 3 vozidlo zakoupene prodejce p.Tomáš ochota na 1 servis take , doporučuji všem jen tak dále .

 Hol